مکانیک سیار شبانه روزی شیراز

جرثقیل یدک کش شیراز

091771854520917605121007138318001-2امداد خودرو شیراز

شیراز،چهارراه بنفشه،نبش سیاحتگر

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز

fas fa-car

امداد خودرو شیراز ابراهیمی  به رانندگان و مالکان خودرو اطمینان می‌دهد که در هر لحظه و در هر نقطه‌ای از شهر به صورت شبانه روزیآماده ارائه خدمات هستند

fas fa-car-crash

در صورت بروز مشکلات فنی ، می‌توانند به بهترین مکانیک سیار شیراز  اعتماد کنند.امدادگران با ارائه خدماتی سریع، حرفه ایی  و قیمت های منصفانه ، رضایت مشتریان عزیز را جلب میکنند.

fas fa-tools

. خودروی شما در محل تعمیرمی شود و بسیاری از قطعات لوازم یدکی نیز در محل قابل تعویض می باشند.

وقتی خودرو شما خراب می شود و درصدد تعمیر آن برمی آیید و به دنبال بهترین امداد خودرو و مکانیک سیار در شیراز می گردید ممکن است سوالات زیادی در ذهن شما شکل بگیرد، از جمله اینکه:
کدام شرکت بهترین امداد خودرو در شیراز است؟
چرا خدمات امداد خودرو شیراز و مکانیک سیار در شیراز که توسط شرکت امداد خودرو شیراز ابراهیمی ارائه می شود بهترین خدمات در شیراز است؟
چرا باید مکانیک سیار شیراز ابراهیمی را انتخاب کنیم؟
امداد خودرو و مکانیک سیارشیراز چه خدماتی را به شما ارائه میدهد؟

۰۹۱۷۵۶۵۴۰۲۰
۰۹۱۷۷۱۸۵۴۵۲
۰۹۱۷۶۰۵۱۲۱۰

تعمیرات خودرو بدون دردسر را با مکانیک سیارکارشناس تعمیرخودرو تجربه کنید:راه حلی مناسب برای تعمیرات خودرو

در دنیای امروزی، راحتی انسان ها بسیار بااهمیت است ؛ به ویژه در مورد تعمیر و نگهداری خودرو. با مکانیک سیار شیرازهمراه  شوید، سرویسی که گاراژ را به درب منزل شما و هرجا که شما بخواهید می آورد و روش سنتی تعمیر خودرو را متحول می کند.

مکانیک های سیار تکنسین های حرفه ای خودرو هستند که خدمات تعمیر خودرو را در محل ارائه می دهند. به جای اینکه وسیله نقلیه خود را به تعمیرگاه  ببرید، تعمیرگاه  به سراغ شما می آید. این سرویس هم راحت است  هم کارآمد. و باعث صرفه جویی در زمان و کاهش استرس می شود.

راحتی
راحتی

چرا مکانیک سیار سیار شیراز ابراهیمی را انتخاب کنیم؟

مهمترین مزیت مکانیک سیار شبانه روزی راحتی است. چه درخانه باشید، چه در محل کار یا درکنار جاده، یک مکانیک سیارمی توانید با مکانیک سیار تماس بگیرید وتا مشکلات وسیله نقلیه شما را برطرف کند.

مکانیک های سیار با  خدمات را به طورمستقیم به مشتری ارائه می دهد وتجربه حس راحتی بی نظیرتعمیر خودرو را بری راننده فراهم کرده اند. این راحتی مهمترین مزیت مکانیک سیار است.

در روش های سنتی، با کوچک ترین مشکل صاحبان خودرو اغلب نیاز به حمل و نقل  خودرو به تعمیرگاه داشتند که زمان بر و ناراحت کننده بود. اما، با مکانیک سیار، تعمیرگاه به شما مراجعه می کند. چه در خانه باشید، چه در محل کار یا در کنار جاده، یک مکانیک سیار می تواند با شما تماس بگیرد و مشکلات خودروی شما را در محل برطرف کند.

این مدل خدمات هم در زمان صرفه جویی می کند هم استرس را نیز کاهش می دهد. دارندگان وسایل نقلیه می‌توانند در حین سرویس‌دهی خودرو به کارهای روزمره خود ادامه دهند و نیازی به انتظار در تعمیرگاه نباشد.

علاوه بر این، مکانیک‌ سیار شیرازمی‌تواند کمک‌های اضطراری کنار جاده‌ای را ارائه کند ودر خرابی‌های غیرمنتظره همراه شما باشد. او می تواند طیف گسترده ای از خدمات، از تعمیر و نگهداری معمولی تا تعمیرات پیچیده را درست در جایی که وسیله نقلیه شما قرار دارد، انجام دهد.

در نتیجه، مهم‌ترین مزیت مکانیک‌های سیار، راحتی و کارایی است که ارائه می‌دهند و روش صاحبان وسایل نقلیه برای تعمیر و نگهداری خودرو  تغییرداده است. توانایی آنها در ارائه خدمات حرفه ای به طور مستقیم در محل مشتری، آنها را به انتخابی بسیار محبوب در دنیای شلوغ  امروز تبدیل می کند

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در زمان

با یک مکانیک سیارشبانه روزی ، دیگر در صف های طولانی  تعمیرگاه منتظر نمی مانید. آنها ماشین شما را در هر کجا که هستید سرویسمی کنند و به شما این امکان را می دهند که سریعتربه فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.

مکانیک سیاردرصنعت تعمیرخودرو، نوآوری صرفه جویی درزمان به وجود آورده. مزیت اصلی این است که نیازی نیست که مشتریان  در صف های طولانی درتعمیرگاه های سنتی منتظر بمانند.

در روش قدیمی، رانندگان اغلب زمان قابل توجهی را صرف انتقال خودرو به تعمیرگاه می کنند، منتظر نوبت خود هستند و سپس دوباره منتظر تکمیل تعمیرات می مانند. این فرآیند بخش زیادی از زمان  را مصرف میکند و برنامه‌های شخصی یا حرفه‌ای را مختل می کند.در صورتی که  با مکانیک سیارشیراز ، این  زمان به شدت کاهش می یابد. مکانیک مستقیماً به محل شما می آید، خانه، محل کار، یا حتی در کنار جاده . به این معنی  که می توانید زمانی که وسیله نقلیه شما در حال سرویس است به کار و فعالیت خود ادامه دهید.

علاوه بر این، مکانیک‌های سیار اغلب شبانه روزی  کار می‌کنند و شما برای برنامه‌ریزی تعمیرات درزمانی که مناسب شماست، قدرت انتخاب بیشتری دارید . این می تواند به ویژه برای کسانی که مشغله های زیادی دارند مفید باشد.

در کل مکانیک های سیار تجربه تعمیر خودرو را از یک کار وقت گیر به کاری تبدیل می کنندکه اصلا شما را درگیر نمیکند. آنها ضرب المثل "وقت طلاست" را عملی کرده اند و خدماتی را ارائه می دهند که به وقت و زمان مشتریان خود احترام گذاشته و بهینه می کنند.

مقرون به صرفه
مقرون به صرفه

مکانیک های سیارهزینه های مربوط به راه اندازی گاراژ را ندارند.واغلب به مشتری هم در این رابطه ذینفع می شود و خدمات مکانیک سیار را معمولاً مقرون به صرفه ترمیکند.

مکانیک سیار یک جایگزین مقرون به صرفه برای تعمیرگاه های سنتی خودرو است که هزینه های مرتبط با احداث مکان فیزیکی را حذف کرده است.

تعمیرگاه هزینه های قابل توجهی ازجمله پرداخت اجاره یا رهن ملک، قبوض آب و برق، مالیات وهزینه های نگهداری را شامل می شوند. این هزینه ها به طور اجتناب ناپذیری در قالب هزینه های خدمات بالاتر از مشتریان گرفته می شود.

اما تعمیرکار سیار به کمک وسیله نقلیه خود و ابزارالات تعمیرات را انجاام داده و نیاز به مکان ثابت  را از بین می برند. این به طور قابل توجهی هزینه های آنها را کاهش می دهد و به آنها این امکان را می دهد که قیمت های مناسب تری برای خدمات خود در نظر بگیرند.

علاوه براین، محدود نبودن به یک مکان فیزیکی به این معنی است که مکانیک های سیارمی توانند خدمات خود را در محدوده  گسترده تربدون محدودیت های جغرافیایی ارائه کنند و آن‌ها می توانند به مشتریان بیشتری پاسخ دهند .

در نتیجه، مکانیک های سیار یک راه حل هوشمندانه مالی برای تعمیرات خودرو ارائه می دهند. با حذف هزینه های اضافی، آنها می توانند قیمت مقرون به صرفه ومناسبی را ارائه دهند و تعمیر و نگهداری خودرو را برای تعداد بیشتری از مشتریان ارائه کنند . این قیمت مناسب ، همراه با مزایای راحتی و صرفه جویی در زمان، مکانیک سیار را به گزینه ای جذاب برای تعمیر و نگهداری خودرو تبدیل می کند

خدمات شفاف
خدمات شفاف

مکانیک سیارشیراز درست درمقابل شما تعمیرات را انجام می دهند ولوازم یدکی را استفاده میکنند ویک رابطه ی  شفاف و قابل اعتماد را ایجاد میکند.

مکانیک سیار مزیت منحصر به فرد شفافیت در حوزه خدمات تعمیراتی  خودرو را ارائه می دهد .برخلاف گاراژها که وسیله نقلیه شما در یک مدت طولانی آنجا می ماند و شما از روند تعمیرات آگاه نیستید ، مکانیک های سیار درست در مقابل شما تعمیرات را انجام می دهند.

این روش به مشتریان اجازه می دهد تا ببینند دقیقاً چه تعمیراتی روی خودروی آنها انجام می شود و روند تعمیرات مشخص است . این روش ابهامات مربوط به تعمیرات خودرو را از بین می برد، و مشتریان میدانند  که واقعاً چه کاری روی ماشین آنها  انجام شده است.

این شفافیت باعث اعتماد بین مکانیک و مشتری می شود. ومشتریان مطمئن هستند  که فقط برای تعمیرات ضروری هزینه پرداخت میکنند

مکانیک های سیاردر این فرصت فرآیند تعمیر را برای مشتری توضیح  میدهند، به هر سوالات پاسخ میدهند و در مورد نگهداری خودرو مشاوره ارائه میدهند.

در نتیجه، شفافیت ارائه شده توسط مکانیک های سیار، قابلیت اطمینان خدمات آنها را افزایش می دهد. آنها با انجام تعمیرات در دید مشتری و همراه شدن با مشتری ، خدماتی را ارائه می دهند که فقط تعمیر خودرو نیست، بلکه اعتمادسازی و آموزش مشتریان را نیز شامل می شود. این شفافیت، مکانیک های سیار را در صنعت تعمیر خودرو متمایز می کند.

چرا نیاز به مکانیک سیار داریم؟

نیازهای در حال تکامل مصرف کنندگان باعث پیدایش مکانیک سیار شده است. با پیشرفت تکنولوژی، صنعت تعمیر خودرو نیز پیشرفت می کند. مکانیک های سیار با همراه داشتن  ابزارها و نرم افزارهای پیشرفته ایراد را  تشخیص و رفع می کنند واطمینان می دهند که روی  وسیله نقلیه شما بهترین تعمیرات صورت گرفته است.

نتیجه:

مکانیک های سیار صنعت تعمیر خودرو را متحول کرده اند  و خدماتی راحت، مقرون به صرفه و شفاف ارائه می دهند. با پیشرفت  به سمت دنیای دیجیتالی تر و سریع تر، تقاضا برای چنین خدماتی افزایش می یابد. بهتراست ازمکانیک های سیارحمایت کرده تا تعمیر خودرو باتجربه تر، کارآمدتر و بدون دردسر صورت بگیرد

مکانیک سیار شبانه روزی در شیراز

ما بهترین خدمات را به بهترین مردم ارائه می دهیم

شماره مکانیکی سیار09177185452 می باشد. درهرنقطه شهرشیراز که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد میتوانید با شماره تکنسین حرفه ایی امداد خودرو شیراز تماس حاصل نمایید. تعمیر کاران سیار امداد خودرو شیراز ابراهیمی درکوتاهترین زمان خود را به محل شما می رسانند.

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
0
سابقه فعالیت امداد خودرو
0
سروبس های مکانیکی انجام شده
0
امداد های در حال همکاری

ویژگی های مکانیک سیار شیراز

شماره مکانیک سیار ۲۴ساعته شیراز ۰۹۱۷۵۶۵۴۰۲۰
مکانیک سیار ۲۴ ساعته شیراز ابراهیمی با سابقه ترین و حرفه ایی ترین واحد امداد خودرو شهر شیراز است و بیش از دو دهه خدمات امدادی را به مردم عزیز ارائه می دهد.

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
۱.تجربه و تخصص بالا

 تعمیرکار سیار خودرو باید دارای تجربه و تخصص کافی درتمام زمینه های تعمیراتی خودرو باشد. باید دانش واطلاعات جامع و کاملی لازم را درباره سیستم  خودرو و ایرادات فنی ممکن داشته باشد تا توانایی برطرف کردن هرگونه ایراد در خودرو را داشته باشند و راه حل درست برای آن پیدا کند

۲. قدرت جسمانی بالا و انعطاف پذیری

 مکانیک سیار باید دارای قدرت بدنی بالایی داشته باشد باشد تا بتواند قدرت حمل ابزار و قطعات خودرو وهمچنین انجام کارهای سنگین را در شرایط جوی متفاوت داشته باشد و بتواند به راننده کمک کند.

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
۳. مهارت وسرعت و دقت

 مکانیک سیار باید دارای مهارت و دقت و سرعت عمل بالا درانجام کار باشد. باید بتواند با مهارت در استفاده از ابزارهای مناسب، دقت و سرعت عمل بالا، خودرو را تعمیر کند .

۴.تضمین خدمات ارائه شده و قیمت منصفانه

 مکانیک سیار باید خدمات ارائه شده را تضمین کند و با در نظردگرفتن قیمت های منصفانه رضایت مشتری را جلب نماید

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
۵. دارای اخلاق نیکو و روابط عمومی بالا

مسلما خرابی خودرو راننده را کلافه میکند وحالات روحی اورا به هم میریزد.مکانیک سیار باید توانایی برقراری ارتباط موثربا انواع رانندگان با روحیات متفاوت را داشته باشد و نیازهای آنها را با دقت و حساسیت برطرف کند

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
۶. به روز بودن و همگام با تکنولوژی

با پیشرفت تکنولوژی درصنعت خودرو،و ورود انواع خودروهای خارجی به بازار، مکانیک سیار باید از آخرین تکنولوژی ها وسیستم وتجهیزات خودرو آگاهی داشته باشد تا بهترین خدمات را به همه مشتریان ارائه دهد.

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز

تعمیر خودرو در محل

         تعمیر سریع و فوری

تعمیرات در محل

تعویض لاستیک

        تعمیرات تخصصی با رعایت استاندارد

     تمام خدمات درداخل وخارج ازکارگاه

      تعمیر ماشین ایرانی، خارجی

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز
تعویض قطعات و لوازم یدکی

        تعویض تسمه دینام پراید

تسمه هیدرولیک تسمه کولر

         تعویض بلبرینگ لنت چهارچرخ

     تعویض پمپ بنزین، سیم گاز

سیم کلاج

   تعویض تخصصی تسمه تایم، دیسک و صفحه و لنت

مکانیک سیار شبانه روزی شیراز

عیب یابی حرفه ایی خودرو

   همراه داشتن دستگاه دیاگ

رفع عیوب سیستم سوخت رسانی رفع عیوب سیستم خنک کننده

تعمیر پراید

امداد باطری و تعمير باطرى

تعمیر پژو در شیراز

مکانیک سیار برای بازدید،تعمیر و نگهداری خودروها به محل مشتریان می‌رود،پس باید تمام تجهیزات وابزارهایی لازم را همراه داشته باشد،که بتواند،تعمیر و خدمات لازم را ارائه دهد.برخی ازابزار و تجهیزاتی که مکانیک های سیار باید همراه داشته باشد موارد زیر است:

1. جعبه ابزار حرفه‌ای: ابزارهای مختلفی مانند مته، گیره،انواع آچارها، پرس، کلید، پیچ گوشتی، چکش و... است.

2. ابزارهای خاص تعمیرات موتور

3. تجهیزات تعمیراتی مانند جک، ، دستگاه تعمیر ترمز،و ....

4. ابزار مورد نیاز برای تعویض لاستیک ها

5. دستگاه تست باتری و تست شارژ سیستم الکتریکی خودرو.

6. تجهیزات تعمیراتی خاص برای سیستم ترمز، سیستم تعلیق، و ....

7. کامپیوتر و دستگاه تشخیص خطا: که با استفاده از آن، خطاهای مختلف را در سیستم‌های الکترونیکی خودرو تشخیص دهد.

Related Articles

امداد خودرو شبانه روزی شیراز

هدف تیم امداد خودرو شیراز ارائه بهترین ،سریع ترین خدمات

با منصفانه ترین قیمت در سراسر شهر شیراز است.امداد خودرو 

شیرازابراهیمی با جرثقیل یدک کش شیراز و مکانیک سیار شیراز

خدمات تعمیراتی وحمل خودرو درشیراز را به صورت شبانه روزی

انجام می دهد .

 

 

اطلاعات تماس

امداد خودرو شیراز

شیرازـ بلوار استقلال ـ چهارراه بنفشه ـ نبش سیاحتگر 🏤

☎️ ۰۹۱۷۵۶۵۴۰۲۰ــ۰۹۱۷۷۱۸۵۴۵۲

۲۴ ساعته ۷  روز هفته  شبانه روزی